اطلاعیه

🔴 نوزدهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان با تساوی قهرمان در دیدار نهایی، کسب رده سوم از سوی زاگرس جنوبی کازرون و سقوط شهید چمران لارستان به دسته یک به پایان رسید 🔴

کد مطلب: 2991

گزارش سفرهای استانی رییس فدراسیون هندبال به استان‌های هرمزگان و فارس

فدراسیون هیئت‌ها

شنبه, 09 دی 1402 11:07

رییس فدراسیون هندبال در ادامه سفرهای استانی خود برای بررسی وضعیت هندبال در مناطق مختلف کشور، به هرمزگان و فارس سفر کرد.

گزارش سفرهای استانی رییس فدراسیون هندبال به استان‌های هرمزگان و فارس بزرگنمایی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، علیرضا پاکدل، رییس فدراسیون هندبال، برای بررسی وضعیت هندبال و رایزنی با مسئولان هرمزگان برای میزبانی از یک رویداد بین‌المللی هندبال به این استان سفر کرد و در نخستین گام با مهدی دوستی، استاندار این استان، دیدار و گفتگو کرد. 

در این دیدار که مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، خادمی مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان و حسن آیین جمشید رییس هیات هندبال استان نیز حضور داشتند، با توجه به مذاکرات قبلی و همچنین با استقبال و موافقت استاندار مقرر شد با توجه به زیرساخت‌ها و امکانات خوب هرمزگان، این استان میزبان یک رویداد بزرگ بین‌المللی هندبال باشد که اطلاعات این رویداد پس از تایید مجوزهای لازم، بزودی اعلام می‌شود. 

پاکدل همچنین در سفر به هرمزگان در تمرینات تیم هندبال بانوان فولاد هرمزگان حضور یافت و از ساناز رجبی، بهار ایزد گشت، آرزو محمدی و زهرا فقیهی بازیکنان تیم ملی هندبال بانوان حاضر در رقابت‌های جهانی دانمارک تجلیل کرد. 

در این مراسم که حسن آئین جمشید رئیس هیات هندبال و محمد احمدی مدیرعامل باشگاه آذرخش بندرعباس جضور داشتند، محمد کارگران، مدیر امور ورزش فولاد هرمزگان گفت: بانوان کشورمان نشان داده‌اند همواره توانایی و استعداد بالایی دارند. در رقابت‌های جهانی هندبال فولاد هرمزگان با چهار بازیکن بیشترین نماینده را در تیم ملی داشت و این بازیکنان پرچم کشورمان در میادین بینالمللی را به اهتزاز درآوردند.