اطلاعیه

🔴 هفته هفتم لیگ برتر هندبال مردان با ادامه روند پیروزی‌های مس، ثبت نخستین برد سپاهان نوین و دومین باخت پلیمر خلیج‌فارس و زغال سنگ طبس به پایان رسید🔴

کد مطلب: 2843

کاپیتان تیم ملی هندبال بانوان: تیم ملی نسبت به اسپانیا جوانتر شده است/ تجربه حضور در مسابقات جهانی به ما کمک خواهد کرد

بانوان گفت‌و‌گو

چهارشنبه, 17 آبان 1402 15:46

بازیکن و کاپیتان تیم ملی هندبال بانوان کشورمان حضور بازیکنان جوان در تیم ملی را امیدوارکننده خواند و گفت: بازیکنان جوان تجربه حضور در رویدادهای جهانی را دارند و این امر مطمئنا در مسابقات قهرمانی زنان جهان کمک‌کننده خواهد بود.

کاپیتان تیم ملی هندبال بانوان: تیم ملی نسبت به اسپانیا جوانتر شده است/ تجربه حضور در مسابقات جهانی به ما کمک خواهد کرد بزرگنمایی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، مینا وطن پرست بازیکن و کاپیتان تیم ملی هندبال بانوان کشورمان در پایان چهارمین اردوی تدارکاتی تیم ملی برای حضور در رقابت های جهانی دانمارک گفت: شرایط بسیار خوبی در چهارمین اردوی آماده‌سازی تیم ملی داشتیم و با کمک کادرفنی توانستیم روی نقاط ضعف تیم کار کنیم تا تیم هماهنگ‌تر و منسجم‌تری بشویم. 

وی با بیان اینکه بازیکنان انگیزه بسیار بالایی دارند و مطمئنم قدم به قدم تیم بهتری خواهیم داشت، درباره حضور بازیکنان جوان در تیم ملی نیز بیان کرد: شمایل تیم نسبت به مسابقات قهرمانی زنان جهان در اسپانیا جوانتر شده و بازیکنان جوان بسیاری به تیم اضافه شده‌اند که باید بگویم بازیکنان فوق‌العاده خوبی هستند. همین جا باید از ریاست محترم فدراسیون تشکر ویژه کنم به این دلیل که از وقتی بر مسند ریاست فدراسیون قرار گرفتند دختران هندبالیست به تورنمنت‌های بسیاری اعزام شدند و نتایج مطلوبی کسب کردند و واقعا خوش درخشیدند و در حال حاضر با پتانسیل و توانمندی که دارند به تیم ملی بزرگسالان اضافه شدند. 

وطن پرست ادامه داد: نکته حائز اهمیت این است در یکی دو سال گذشته بازیکنان جوان با حضور در ترکیب تیم ملی نوجوانان و جوانان حضور در سطح اول رقابت‌های هندبال جهان را تجربه کرده‌اند و این امر مطمئنا کمک بزرگی به تیم ملی بزرگسالان خواهد کرد. 

کاپیتان تیم ملی هندبال بانوان ایران اضافه کرد: حضور در مسابقات قهرمانی زنان جهان در اسپانیا برای من تجربه بسیار خوبی بود از این جهت که تیم‌های بزرگ دنیا را از نزدیک می‌دیدم و قرار بود روبروی آنها بازی کنم. خیلی خوشحالم که بازیکنان جوان در این سن کم این تجربه را به دست می‌آورند و دنیای بزرگ عرصه ورزش هندبال را از نزدیک می‌بینند. امیدوارم نتایج بهتری نسبت به نخستین سال حضور در مسابقات قهرمانی زنان جهان کسب کنیم و اطمینان دارم تمام بازیکنان همه تلاش خود را به کار می‌بندند تا نتایج خوبی به دست بیاورند.

تیم ملی هندبال بانوان

آدرس کوتاه:  
Copy to clipboard
اخبار مرتبط