اطلاعیه

🔴تیم ملی هندبال جوانان ایران در مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا در گروه B با تیم‌های کویت و چین همگروه شد🔴 تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان آسیا در گروه A با عراق و هند همگروه شد🔴

کد مطلب: 2316

وویوویچ: گروه سختی در انتخابی المپیک داریم اما با تمام توان می‌جنگیم

گفت‌و‌گو

یکشنبه, 31 اردیبهشت 1402 12:19

سرمربی تیم ملی هندبال رقابت در مسابقات انتخابی المپیک پاریس را سخت توصیف کرد.

وویوویچ: گروه سختی در انتخابی المپیک داریم اما با تمام توان می‌جنگیم بزرگنمایی


وسلین وویوویچ، سرمربی تیم ملی هندبال در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون هندبال در خصوص گروه‌بندی مسابقات انتخابی المپیک پاریس که روز گذشته برگزار شد، گفت: تیم‌های خوبی در هر گروه قرار گرفته‌اند و بازی‌های هر دو گروه سخت است اما با توجه به شناختی که از تیم‌ها دارم به هر حال رقابت در گروه B  سخت‌تر است. 

وی افزود: تنها یک تیم می‌تواند سهمیه قاره آسیا برای المپیک 2024 پاریس را کسب کند که این امر کار را برای تمام تیم‌ها و بخصوص ما سخت‌تر می‌کند.

وویوویچ اضافه کرد: ما در گروه B باید برای جایگاه نخست با ژاپن، بحرین و کویت بجنگیم هر چند که سایر تیم‌ها را نباید دستکم گرفت. 

لازم به ذکر است شب گذشته قرعه‌کشی مسابقات انتخابی هندبال برای المپیک پاریس در قاره آسیا و در دوحه قطر انجام شد که تیم ملی هندبال ایران در گروه B با تیم های قدرتمند بحرین، کویت، ژاپن، ازبکستان و قزاقستان هم گروه شد. 

در گروه A نیز تیم های ملی هندبال قطر، عربستان سعودی، کره جنوبی، امارات متحده عربی، هند و چین هم گروه شدند. 

تنها یک تیم از آسیا جواز حضور در المپیک پاریس را کسب خواهد کرد. 

مسابقات انتخابی المپیک پاریس ۲۰۲۴ از ۱۸ تا ۲۸ اکتبر ۲۰۲۳ - ۲۶ مهر تا ششم آبان ۱۴۰۲- به میزبانی دوحه قطر برگزار خواهد شد.


تیم ملی هندبال مردان

آدرس کوتاه:  
Copy to clipboard
اخبار مرتبط