اطلاعیه

🔴تیم ملی هندبال جوانان ایران در مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا در گروه B با تیم‌های کویت و چین همگروه شد🔴 تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان آسیا در گروه A با عراق و هند همگروه شد🔴

کد مطلب: 3173
دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان آسیا؛

همگروهی ایران با عراق و هند در قهرمانی آسیا

تیم ملی هندبال نوجوانان ایران با عراق و هند همگروه شد.

همگروهی ایران با عراق و هند در قهرمانی آسیا بزرگنمایی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، مراسم قرعه‌کشی دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان پسر آسیا امروز، یکشنبه، 13 اسفندماه، با حضور «بدرالذیاب» نایب رییس فدراسیون هندبال جهان و همچنین نمایندگان فدراسیون هندبال آسیا در سالن اصلی کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد.


13 کشور ایران، کره جنوبی، عربستان، ژاپن، بحرین، کویت، قطر، عراق، هند، امارات متحده عربی، چین، اردن و چین تایپه متقاضی حضور در دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان پسر آسیا بودند که براساس دستورالعمل AHF (فدراسیون هندبال آسیا) در سه گروه سه تیمی و یک گروه 4 تیمی قرعه‌کشی شدند.


لازم به ذکر است ایران که میزبان دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی پسر آسیاست، براساس دستورالعمل این مسابقات قرعه خود را انتخاب کرد و در گروه A با تیمهای عراق و هند همگروه شد. 


قرعه‌کشی کامل مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان پسر آسیا به این شرح است:
گروه A: ایران - عراق - هند
گروه B: عربستان - قطر - امارات متحده عربی
گروه C: کره جنوبی- بحرین - چین تایپه
گروه D: ژاپن- کویت - چین - اردن


گفتنی است از لوگوی دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی پسر آسیا نیز در این مراسم هم رونمایی شد. این لوگو دربرگیرنده مفاهیم سنتی - اسطورهای ایران باستان است و مزین به سه رنگ پرچم کشورمان است.

طراح لوگوی دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی پسر آسیا خانم «ترنم علینژاد» است که طرح وی از بیش از 23 طرح رسیده به فدراسیون هندبال طی فراخوانی، برگزیده شد. 

دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی پسر آسیا از 3 تا 12 شهریور سال 1403 به میزبانی ایران برگزار خواهد شد. تیم ملی نوجوانان کشورمان در دوره قبلی این رقابت‌ها عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرده بود.

تیم ملی هندبال نوجوانان پسر

آدرس کوتاه:  
Copy to clipboard
اخبار مرتبط