اطلاعیه

🔴 هفته هفتم لیگ برتر هندبال مردان با ادامه روند پیروزی‌های مس، ثبت نخستین برد سپاهان نوین و دومین باخت پلیمر خلیج‌فارس و زغال سنگ طبس به پایان رسید🔴

کد مطلب: 2855

هفته چهارم لیگ برتر هندبال آقایان؛ تکرار فینال سال گذشته و تقابل صدرنشینان

لیگ برتر مردان

یکشنبه, 21 آبان 1402 14:04

هفته چهارم لیگ برتر هندبال مردان فردا با برگزاری 6 دیدار آغاز می‌شود.

هفته چهارم لیگ برتر هندبال آقایان؛ تکرار فینال سال گذشته و تقابل صدرنشینان بزرگنمایی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، هفته چهارم لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور، فردا، دوشنبه، 22 آبان، با برگزاری 6 دیدار دنبال خواهد شد که در مهمترین دیدار این هفته دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و شهید شاملی کازرون در تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
فولاد مبارکه سپاهان که هم‌اکنون با 6 امتیاز و با تفاضل گل کم‌تر از صنعت مس کرمان در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ سی و ششم قرار دارد، فردا مقابل تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون که با 2 بازی و 4 امتیاز در رده پنجم قرار دارد، به میدان می‌رود.

در دیگر دیدار هفته چهارم تیم صنعت مس کرمان که صدرنشین جدل رده‌بندی لیگ سی و ششم است، در خانه میزبان تیم سپاهان نوین اصفهان خواهد بود. سپاهان نوین با 2 دیدار و صفر امتیاز در جایگاه نهم جدول رده‌بندی قرار دارد.

در دیگر رقابت‌ این هفته زغال سنگ طبس مقابل آلومینیوم اراک بازی خواهد کرد. تیم زغال سنگ با 5 امتیاز و تفاضل گل بیشتر نسبت به گیتی پسند اصفهان در رده سوم و تیم آلومینیوم اراک بدون امتیاز و برد در رده دوازدهم قرار دارند.
 
گیتی پسند اصفهان در هفته چهارم که با تفاضل گل کم‌تر و پنج امتیاز در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار دارد میزبان تیم نفت و گاز گچساران که با 2 امتیاز در رده هفتم قرار دارد، خواهد بود.

در دیگر دیدار هفته چهارم تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد با تیم پرواز هوانیروز اصفهان دیدار خواهد کرد. پلیمر با 4 امتیاز و پرواز با با صفر امتیاز به ترتیب در رده‌های ششم و یازدهم جدول قرار دارند.

در آخرین دیدار هفته چهارم تیم پیکان خراسان میهمان تیم فرازبام خائیز دهدشت خواهد بود. هر دو تیم فرازبام خائیز دهدشت و پیکان خراسان با صفر امتیاز به ترتیب در رده‌های دهم و هشتم قرار دارند.

برنامه کامل دیدارهای هفته چهارم لیگ سی و ششم به این ترتیب است:
ساعت 16:20: گیتی پسند اصفهان – نفت و گاز گچساران
ساعت 14:30: فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
ساعت 16:00: فرازبام خائیز دهدشت – پیکان خراسان
ساعت 16:00: صنعت مس کرمان – سپاهان نوین اصفهان
ساعت 16:00: پلیمر خلیج فارس خرم آباد – پرواز هوانیروز اصفهان
ساعت 19:00: زغال سنگ طبس – آلومینیوم اراک
لازم بذکر است که بازیهای فولاد مبارکه سپاهان اصفهان _نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و زغال سنگ طبس _ آلومینیوم اراک به دلایل اعلام رای کمیته انضباطی و عدم تایید سالن محل برگزاری توسط ناظر فدراسیون در شهر ثالث برگزار میگردد.

در جدول رده‌بندی سی و ششمین دوره لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور صنعت مس کرمان و فولاد مبارکه سپاهان با 6 امتیاز، زغال سنگ طبس و گیتی پسند اصفهان با 5 امتیاز، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و پلیمر خلیج فارس خرم آباد با 4 امتیاز و نفت و گاز گچساران با 2 امتیاز به ترتیب در جایگاه‌های اول تا هفتم ایستاده‌اند.

تیم‌های پیکان خراسان، سپاهان نوین، فرازبام خائیز دهدشت، پرواز هوانیروز اصفهان و آلومینیوم اراک با صفر امتیاز اما تفاضل گل بهتر در رده هشتم تا دوازدهم جدول لیگ سی و ششم قرار دارند.

لیگ برتر مردان

آدرس کوتاه:  
Copy to clipboard
اخبار مرتبط