اطلاعیه

🔴تیم ملی هندبال جوانان ایران در مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا در گروه B با تیم‌های کویت و چین همگروه شد🔴 تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان آسیا در گروه A با عراق و هند همگروه شد🔴

کد مطلب: 2307

هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر هندبال آقایان؛ روز سخت فانوس بدستان در انتهای جدول

مسابقات

سه شنبه, 26 اردیبهشت 1402 13:36

دور مقدماتی لیگ برتر هندبال فردا با برگزاری دیدار حساس و تماشایی نوین و مس به پایان می رسد.

هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر هندبال آقایان؛ روز سخت فانوس بدستان در انتهای جدول بزرگنمایی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، هفته بیست و دوم و پایانی لیگ برتر هندبال مردان فردا، چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت با برگزاری ۵ دیدار آغاز می شود در حالی که صعود ۴ تیم فولاد سپاهان، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، صنعت مس کرمان و سپاهان نوین به مرحله نهایی این فصل قطعی شده است.

طی مهمترین دیدارهای فردا تیم های سوم و چهارم که صعود خود را قطعی کرده اند با هم دیدار می کنند. در این دیدار که ساعت ۱۶ برگزار می شود سپاهان نوین میزبان صنعت مس است.

جدال تیم های مربیان تیم ملی هندبال که هفته آینده نیز باید در دیدار رده‌بندی با هم رقابت کنند دیدنی خواهد بود.

در دیگر دیدارهای فردا سپاهان با رعد پدافند البرز، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با پیکان خراسان رضوی، پرواز هوانیروز با زغال سنگ طبس  و زاگرس اسلام‌آباد با نفت و گاز گچساران مصاف می کنند.

برنامه کامل دیدارهای هفته بیست و دوم به این شرح است:
فولاد مبارکه سپاهان - رعد پدافند البرز/ ساعت ۱۶/۰۰

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون  - پیکان خراسان رضوی/ ساعت ۱۶:۰۰

پرواز هوانیروز  - زغال‌سنگ طبس/ ساعت ۱۶:۰۰

زاگرس اسلام‌آباد  - نفت و گاز گچساران/ ساعت ۱۶:۰۰

سپاهان نوین - صنعت مس کرمان/ ساعت ۱۶/۰۰

با توجه به جدول رده بندی صعود سپاهان اصفهان، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، صنعت مس کرمان  و سپاهان نوین با ایستادن در رده های اول تا چهارم به مرحله نهایی قطعی شده است.

گیتی پسند با توجه به استراحت در هفته پایانی لیگ، با ۲۳ امتیاز و قرار گرفتن در رده پنجم جدول رده بندی به کار خود در لیگ سی و پنجم پایان داد.

زغال‌سنگ طبس، نفت و گاز گچساران، زاگرس اسلام آباد، پیکان خراسان رضوی، رعد پدافند البرز  و پرواز هوانیروز نیز در رده های ششم تا یازدهم جای گرفته اند.


اما در انتهای جدول شرایط خاصی حاکم است زیرا با توجه به تساوی امتیازات دو تیم رعد پدافند البرز و پرواز هوانیروز ، با در نظر گرفتن تفاضل گل دیدارهای رودر روی این دو تیم ، این تیم رعد پدافند البرز است که در لیگ برتر خواهد ماند.

تنها در یک حالت تیم پرواز هوانیروز می تواند سال آینده را در لیگ برتر باقی بماند که در دیدارهای هفته بیست و دوم ، تیم رعد بازنده و تیم پرواز برنده باشند.

تیم ستارگان دشستان نیز از چند هفته پیش سقوط خود را نهایی کرد.

لیگ برتر مردان

آدرس کوتاه:  
Copy to clipboard
اخبار مرتبط