اطلاعیه

.

کد مطلب: 1754

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در بازدید از تمرین تیم ملی بانوان: امیدوارم در مسابقات قهرمانی آسیا سندی بر افتخارآفرینی دختران ایران باشیم

بانوان

شنبه, 28 آبان 1401 17:06

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در آستانه اعزام تیم ملی هندبال بانوان به رقابت‌های قهرمانی آسیا در کره جنوبی، با حضور در محل تالار هندبال از تمرین ملی‌پوشان بازدید کرد.

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در بازدید از تمرین تیم ملی بانوان: امیدوارم در مسابقات قهرمانی آسیا سندی بر افتخارآفرینی دختران ایران باشیم بزرگنمایی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال؛ اردوی تیم ملی بانوان ایران با حمایت باشگاه سنگ آهن بافق یزد جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان در حال برگزاری است و امروز ‌شنبه 28 آبان ماه دکتر مریم کاظمی‌پور معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان به همراه لیلا زکی‌زاده مدیرکل دفتر سیاستگذاری و توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان و افسانه دهقانی نایب رئیس بانوان، با حضور در محل تالار هندبال از تمرین ملی‌پوشان بازدید کردند.

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی هندبال بانوان در رقابت‌های پیش رو اظهار کرد: انشاالله حضور شما در مسابقات قهرمانی آسیا، سندی بر افتخارآفرینی دختران ایرانی باشد و امیدوارم بتوانید در این مسابقات موفق باشید. با توجه به افتخارآفرینی‌های اخیر هندبال بانوان در تلاش هستیم تا حضور تیم ملی هندبال بانوان در بازی‌های آسیایی 2022 را قطعی نماییم.

وی ادامه داد: تیم‌های ملی هندبال بانوان چنان افتخارآفرین بوده که در جلسات مهم ورزش بانوان همواره از هندبال بانوان ایران یاد می‌کنم. مطمئن هستم با مدیریت خوبی که در فدراسیون هندبال حضور دارد روند موفقیت‌های هندبال ایران به ویژه در بخش بانوان تداوم خواهد یافت.

دکتر کاظمی‌پور با بیان اینکه حضور موفق هندبال بانوان در رویدادهای بین‌المللی نقش بسزایی در موفقیت ورزش بانوان داشته، گفت: تیم‌های ملی هندبال بانوان در یک سال اخیر در تمامی رده‌های سنی موفق بوده‌اند و امیدوارم تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیایی پیش رو که ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه را در اختیار دارد باز هم بتواند روند موفقیت‌های هندبال ایران را تداوم بخشد.