اطلاعیه

.

کد مطلب: 1749

مربی تیم ملی هندبال: پیروزی مقابل مونته‌نگرو یک دستاورد بزرگ برای هندبال ایران خواهد بود / مبنای کار ما هماهنگی بازیکنان از نظر تاکتیکی است

گفت‌و‌گو تیم‌های ملی

چهارشنبه, 25 آبان 1401 11:03

مربی تیم ملی هندبال مردان ایران معتقد است در رقابت‌های قهرمانی جهان پیروزی مقابل اسپانیا بسیار سخت است اما اگر پیروزی مقابل مونته‌نگرو و صعود از گروه یک دستاورد بزرگ برای هندبال ایران خواهد بود.

مربی تیم ملی هندبال: پیروزی مقابل مونته‌نگرو یک دستاورد بزرگ برای هندبال ایران خواهد بود / مبنای کار ما هماهنگی بازیکنان از نظر تاکتیکی است بزرگنمایی

شهداد مرتجی مربی تیم ملی هندبال مردان کشور در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون هندبال، در خصوص برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم ملی جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی جهانی اظهار کرد: در اردوی قبلی ۴۰ بازیکن دعوت شدند و اسامی ۳۵ نفر آن‌ها به فدراسیون جهانی جهت حضور در مسابقات اعلام شد. در مرحله دوم اردوی تیم ملی که از ۲۶ آبان ماه آغاز می‌شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت، وسلین وویوویچ سرمربی تیم ملی از ۲۳ بازیکن برای حضور در این اردو دعوت کرده است.

مربی تیم ملی هندبال مردان افزود: در حال حاضر بازیکنان شرایط خوبی دارند و به دلیل اینکه در جریان رقابت‌های لیگ هستیم، از آمادگی خوبی برخوردارند و با شرایط مناسبی وارد اردو خواهند شد. مبنای کار وویوویچ این است که بیشتر بازیکنان را از نظر تاکتیکی هماهنگ کند.

مرتجی اضافه کرد: امیدوارم بتوانیم با ارئه یک هندبال خوب در رقابت‌های قهرمانی جهان از گروه خودمان صعود کنیم. باتوجه به این که تیم شیلی در گروه ما قرار دارد و این تیم در سطح تیم ملی ایران است، انشاالله بتوانیم این تیم را ببریم. تیم‌های مونته‌نگرو واسپانیا هم در گروه ما قرار دارند، پیروزی در مقابل اسپانیا بسیار سخت است اما اگر بتوانیم با تلاش بازیکنان تیم مونته‌نگرو را هم ببریم و از گروه خود صعود کنیم، یک دستاورد بزرگ برای هندبال کشورمان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، تیم ملی هندبال مردان ایران خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان به میزبانی لهستان / سوئد آماده می‌کند. ملی‌پوشان ایران در این گروه A این مسابقات با تیم‌های ملی اسپانیا، مونته‌نگرو و شیلی هم‌گروه است.

برنامه مصاف‌های ملی‌پوشان ایران در مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی جهان به شرح زیر است:

ایران – شیلی / پنجشنبه ۲۲ دی ماه ساعت ۲۰:۳۰
ایران – مونته‌نگوره / شنبه ۲۴ دی ماه ساعت ۲۰:۳۰
ایران – اسپانیا / دوشنبه ۲۶ دی ماه ساعت ۲۳:۰۰

بیست و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان مردان از ۱۱ تا ۲۹ ژانویه ۲۰۲۳ (۲۱ دی لغایت ۹ بهمن ۱۴۰۱) به میزبانی مشترک لهستان و سوئد برگزار می‌شود.

هندبال تیم ملی هندبال مردان

آدرس کوتاه:  
Copy to clipboard
اخبار مرتبط