اطلاعیه

🔴تیم ملی هندبال جوانان ایران در مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا در گروه B با تیم‌های کویت و چین همگروه شد🔴 تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان آسیا در گروه A با عراق و هند همگروه شد🔴

کد مطلب: 3337

محک جدی ملی‌پوشان جوان کشورمان مقابل تیم اروپایی بلاروس

بانوان

شنبه, 19 خرداد 1403 19:47

دومین بازی دوستانه تیم‌ ملی هندبال جوانان دختر ایران مقابل بلاروس با برد یک گله حریف به پایان رسید.

محک جدی ملی‌پوشان جوان کشورمان مقابل تیم اروپایی بلاروس بزرگنمایی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، دومین بازی دوستانه ملی‌پوشان جوان کشورمان با تیم ملی بلاروس امروز عصر به قضاوت کوبل داوری آزیتا‌ قفلی - مژگان حسن زاده برگزار شد.

نیمه نخست این دیدار تماشایی طوفانی آعاز شد و هندبالیست های کشورمان توانستند در همان دقایق ابتدایی ۴ گل از حریف پیش بیفتند. در ادامه هر چند بلاروس توانست اختلاف گل را کاهش دهند اما این نیمه با برتری ۱۱ - ۱۳ ایران به پایان رسید.

در نیمه دوم جوانان دختر ایران هم همان روند خوب نیمه نخست را ادامه دادند و تا دقیقه ۲۷ نیمه دوم هم از حریف سرشناس خود پیش بودند اما در ادامه بلاروس توانست در دقیقه ۲۹ بازی را به تساوی بکشاند و با یک پرتاب آزاد و با یک گل بیشتر و نتیجه ۲۴ - ۲۵ به برتری برسد.

سرمربی تیم ملی هندبال جوانان دختر ایران پس از پایان این بازی گفت: بسیار بهتر از دیدار دیروز بازی کردیم و در حمله بسیار بهتر بودیم. هر چند در نیمه اول ۴ نفره شدیم و ضدحمله خوردیم و همین باعث شد عقب بیفتیم در حالیکه ۵ -۶ امتیاز جلو بودیم.

نشمین شافعیان ادامه داد: تا لحظه پرتاب آزاد آخر هم پیش بودیم اما به هر حال بلاروس باتجربه تر از ما بود و از همین تجربه هم استفاده کرد.

وی افزود: در کل ناراحتم که نتوانستیم بازی را برنده شویم اما همین دو بازی دوستانه باعث شد نقاط ضعف و قوت تیم را پیدا کنیم طوری که در بازي دوم بسیار بهتر بودیم. در کل محک جدی برای تیم بود و از این بابت خوشحالم.

لازم به ذکر است تیم ملی هندبال دختران بلاروس که برای انجام دو بازی دوستانه به کشورمان سفر کرده است، بامداد فردا ایران را به مقصد بلاروس ترک می‌کند.


تیم ملی هندبال جوانان دختر

آدرس کوتاه:  
Copy to clipboard
اخبار مرتبط