اطلاعیه

چهارمین روز مرحله مقدماتی بیست و پنجمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جام باشگاه های آسیا: نزاجا شهید شاملی کازرون 33 - 36 النجمه بحرین 🔴 الدحیل قطر 40 - 26 جونیور چین 🔴 تاشکند ازبکستان 30 - 37 الکویت کویت 🔴 الریان قطر 26 - 27 الکاظمه کویت 🔴 عمان کلاب 24 - 32 سپاهان اصفهان

کد مطلب: 2320

قشقایی‌راد: هنوز یک بازی دیگر تا قهرمانی داریم

گفت‌و‌گو

دوشنبه, 01 خرداد 1402 18:59

مربی تیم سپاهان می‌گوید علی‌رغم پیروزی هنوز یک بازی دیگر تا قهرمانی باقی مانده است.

قشقایی‌راد: هنوز یک بازی دیگر تا قهرمانی داریم بزرگنمایی

مهدی قشقایی راد مربی تیم سپاهان پس از پیروزی در فینال نخست لیگ برتر هندبال در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون هندبال گفت: اولین مسابقه در مرحله فینال بود که حساسیت‌های خاص خود را داشت. فکر می‌کنم جامعه هندبال از دیدن این بازی لذت بردند.

وی افزود: هر دو تیم بازیکنان ملی‌پوش زیادی دارد و تا آخر بازی پابه پای همدیگر جنگیدند. به هر حال ما دو سه هفته‌ای بود که برای این مسابقه تدارک دیدیم و کارهای تکنیکی و تاکتیکی خاصی تمرین کردیم. همچنین آنالیزی که از تیم شهید شاملی انجام شده بود و تغییراتی که براساس آن ایجاد کردیم، جواب داد.

قشقایی راد اضافه کرد: به هر دو تیم تبریک می‌گویم اما یک بازی دیگر در مسیر قهرمانی باقی مانده و هیچ چیز مشخص نیست. امیدوارم در بازی دوم نیز بتوانیم نکات فنی را به کازرون قالب کنیم تا بازی خوبی به نمایش بگذاریم. 


لیگ برتر مردان

آدرس کوتاه:  
Copy to clipboard
اخبار مرتبط