اطلاعیه

🔴تیم ملی هندبال جوانان ایران در مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا در گروه B با تیم‌های کویت و چین همگروه شد🔴 تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان آسیا در گروه A با عراق و هند همگروه شد🔴

کد مطلب: 3401
هجدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا - اردن 2024؛

شریف مومن: از اردوهای آماده‌سازی رضایت دارم/ برای کسب موفقیت و سکو در آسیا همدل هستیم

آقایان گفت‌و‌گو

شنبه, 16 تیر 1403 15:38

سرمربی تیم ملی هندبال جوانان ایران با ابراز رضایت از روند آماده‌سازی تیم ملی، از کره‌جنوبی، ژاپن، عربستان، بحرین و کویت به‌عنوان حریفان قدرتمند ایران در رده سنی جوانان در آسیا نام برد.

شریف مومن: از اردوهای آماده‌سازی رضایت دارم/ برای کسب موفقیت و سکو در آسیا همدل هستیم بزرگنمایی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، شریف مومن حجازی، سرمربی مصری تیم ملی هندبال جوانان ایران در گفتگو با خبرنگاران در پایان اردوی آماده‌سازی این تیم در تهران و پیش از حضور در اردوی تدارکاتی ترکیه، اظهار داشت: از اردوهای تدارکاتی که فدراسیون ایران برای آمادگی هر چه بیشتر تیم ملی جوانان در رقابت‌های قهرمانی آسیا تدارک دیده، کاملا رضایت دارم. پس از پایان لیگ برتر در بافق به تمرینات بدنسازی پرداختیم و سپس در تهران اردوی خود را ادامه داده و  سپس به گرجستان رفتیم و دو بازی تدارکاتی خوب با این تیم انجام دادیم. در آخرین  اردوی تهران نیز دو بازی تدارکاتی با تیم ملی بزرگسالان داشتیم که از نتایج این بازی‌ها راضی‌ام. ضمن اینکه فردا به ترکیه خواهیم رفت و در تورنمنت سه جانبه‌ای با تیم‌های ملی عراق و ترکیه بازی خواهیم کرد و قبل از آغاز مسابقات نیز با تیم ژاپن بازی تدارکاتی خواهیم داشت و از این بابت از فدراسیون تشکر فراوان دارم.

سرمربی تیم ملی هندبال جوانان ایران ادامه داد: اسامی 20 بازیکن و ترکیب اصلی تیم نهایی شده و باید از فدراسیون برای همکاری در این خصوص تشکر کنم چون به طور معمول لیست بازیکنان 18 نفره است اما ما با 2 بازیکن بیشتر به مسابقات قهرمانی آسیا می‌رویم. امیدوارم هر بازیکنی در ترکیب قرار می‌گیرد، مسئولیت پذیری لازم را داشته باشد.

وی درباره حضور در هجدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا افزود: ما به همه تیم‌هایی که در این مسابقات حضور دارند، به عنوان رقیبان خود احترام می‌گذاریم اما به همه بازیکنان گفته‌ام که باید با چنان جدیت و مسئولیت‌پذیری در زمین بازی کنند تا در نهایت بتوانیم در این رقابت‌ها موفقیت لازم را کسب کنیم. لازمه این امر آن است که باید به این خودباوری برسیم و بازیکنان به این خودباوری برسند که می‌توانند اتفاقات خوبی را رقم بزنند. این امر نه تنها برای کشور و پرچم ایران بلکه برای خود بازیکنان در آینده خوب است و ماندگار. 

شریف مومن در پایان در خصوص رقیبان تیم ملی در قهرمانی آسیا گفت: کره‌جنوبی، ژاپن، عربستان، بحرین و کویت در این رده سنی در سطح اول آسیا قرار دارند و حریفان مستقیم ما خواهند بود. 

لازم به یادآوری است هجدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی پسران آسیا قرار است از 24 تیر تا 4 مرداد به میزبانی شهر امان در اردن برگزار شود. 

تیم ملی هندبال جوانان ایران در گروه B با تیم‌های کویت و چین همگروه است و در نخستین بازی خود در این رقابت‌ها 25 تیر به مصاف چین می‌رود. ملی‌پوشان در دومین دیدار خود روز 26 تیر با کویت مصاف خواهند کرد.


تیم ملی هندبال جوانان پسر

آدرس کوتاه:  
Copy to clipboard
اخبار مرتبط