اطلاعیه

🔴تیم ملی هندبال جوانان ایران در مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا در گروه B با تیم‌های کویت و چین همگروه شد🔴دختران جوان ایران در رقابت‌های قهرمان جوانان دختر جهان در گروه A با رومانی، هلند و برزیل همگروه شدند🔴 تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان آسیا در گروه A با عراق و هند همگروه شد🔴

کد مطلب: 1237
از سوی کمیته همگانی فدراسیون هندبال صورت می‌گیرد

برگزاری مسابقات هندبال ۵نفره جام «مولای عرشیان»

همگانی اطلاع رسانی

چهارشنبه, 24 فروردین 1401 11:08

کمیته همگانی فدراسیون هندبال مسابقات هندبال ۵ نفره جام «مولای عرشیان» را به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار می‌کند.

برگزاری مسابقات هندبال ۵نفره جام «مولای عرشیان» بزرگنمایی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، کمیته همگانی فدراسیون هندبال در نظر دارد مسابقات هندبال ۵ نفره جام «مولای عرشیان» را به مناسبت شب‌های ماه مبارک رمضان در استان‌های سراسر کشور برگزار نماید.

 
این مسابقات در دو بخش زنان و مردان در شب‌های ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود و به تیم‌هایی که در جایگاه نخست این مسابقات در دو بخش زنان و مردان در هر استان قرار گیرند از سوی کمیته همگانی فدارسیون احکام قهرمانی اهدا خواهد شد.

حداقل تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات ۵ تیم است و به استان‌ها بنا بر تعداد تیم‌های شرکت کننده از ۱۰ تا ۳۰ امتیاز ارزشیابی تعلق خواهد گرفت. 

گفتنی است تصمیم برای مشخص کردن رده سنی تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات بر عهده هیئت‌های استانی و کمیته‌های همگانی استان‌ها است.

کمیته‌های همگانی‌های استانی تا عید سعید فطر فرصت دارند تا برنامه مسابقات استان خود را به فدراسیون هندبال ارسال نمایند.


اخبار فدراسیون هندبال

آدرس کوتاه:  
Copy to clipboard
اخبار مرتبط