اطلاعیه

🔴تیم ملی هندبال جوانان ایران در مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا در گروه B با تیم‌های کویت و چین همگروه شد🔴 تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان آسیا در گروه A با عراق و هند همگروه شد🔴

کد مطلب: 3335

برگزاری اولین دیدار تدارکاتی تیم‌ملی هندبال جوانان دختر مقابل تیم قدرتمند بلاروس

بانوان

جمعه, 18 خرداد 1403 19:52

نخستین دیدار تدارکاتی تیم‌های ملی هندبال ایران و بلاروس با حضور معاون وزیر ورزش برگزار شد.

برگزاری اولین دیدار تدارکاتی تیم‌ملی هندبال جوانان دختر مقابل تیم قدرتمند بلاروس بزرگنمایی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، عصر امروز نخستین بازی دوستانه تیم ملی هندبال جوانان دختر ایران و بلاروس در سالن فدراسیون هندبال برگزار شد.

نیمه اول این دیدار نزدیک و پایاپای دنبال شد و تا اواسط دقیقه ۲۰ بازی هر دو تیم نزدیک پیش رفتند اما پس از این دقایق دختران بلاروس توانستند ۲ گل پیش بیفتند و در دفاع هم خوب ظاهر شدند تا در نهایت این نیمه ۱۳ - ۱۹ به سود حریف اروپایی به پایان برسد.

مصدومیت بازیکن شماره ۶۶ بلاروس از ناحیه مچ پا یکی از حاشیه های این نیمه بود.

در نیمه دوم روند بازیکنان ایران بهتر شد  و توانستند در حمله و دفاع موفق تر ظاهر شوند اما در نهایت این بازی با نتیجه ۲۶ - ۳۱ به سود بلاروس به پایان رسید.

نشمین شافعیان، سرمربی تیم هندبال دختران ایران پس از پایان این دیدار با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش گفت: همه خیلی خوب بودند و البته بازی خیلی خوبی داشتیم.

وی افزود: سرعت حریف ما را غافلگیر کرد و گلر و خط زن بلاروس کار را برای ما سخت کردند اما برای اولین بازی تدارکاتی خیلی خوب بودیم.

شافعیان ادامه داد: بازی امروز را آنالیز می کنیم تا اشکالات بازی امروز را در بازی فردا برطرف کنیم.

لازم به ذکر است مریم کاظمی‌پور، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان تماشاگر ویژه این دیدار بود و در پایان نیز با ملی‌پوشان هندبال کشورمان گپ و گفتی داشت.

تیم ملی هندبال جوانان دختر

آدرس کوتاه:  
Copy to clipboard
اخبار مرتبط