اطلاعیه

🔴تیم ملی هندبال جوانان ایران در مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا در گروه B با تیم‌های کویت و چین همگروه شد🔴دختران جوان ایران در رقابت‌های قهرمان جوانان دختر جهان در گروه A با رومانی، هلند و برزیل همگروه شدند🔴 تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان آسیا در گروه A با عراق و هند همگروه شد🔴

کد مطلب: 2663

اعلام شرایط میزبانی و زمان برگزاری لیگ آیندگان هندبال

زمان برگزاری و شرایط میزبانی مسابقات لیگ آیندگان اعلام شد.

اعلام شرایط میزبانی و زمان برگزاری لیگ آیندگان هندبال بزرگنمایی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، کمیته مسابقات این فدراسیون زمان مرحله اول مسابقات لیگ هندبال آیندگان را اعلام کرد.

براین اساس مرحله اول دور رفت نوجوانان پسر از ۱۰ تا ۱۴ مهر و مرحله اول دور برگشت از ۷ تا ۱۲ آبان برگزار خواهد شد.

همچنین مسابقات مرحله نخست دور فت نوجوانان دختر از ۱۸ تا ۲۱ مهر و مرحله اول دور برگشت ۱۶ تا ۱۹ آبان سال جاری برگزار می‌شود. 

کمیته مسابقات فدراسیون هندبال همچنین شرایط میزبانی از این رقابت ها را نیز اعلام کرد که براساس آن میزبان موظف است حداقل یک زمین مسابقه و یک زمین تمرین مناسب را در اختیار تیم های شرکت کننده قرار دهد.

تجهیز کامل زمین مسابقه طبق استانداردهای جهانی، تهیه وسایل ایاب و ذهاب برای انتقال ناظران، داوران و عوامل اجرایی از محل اسکان تا محل برگزاری مسابقات و بالعکس، الزام به حضور آمبولانس یا پزشک یا پزشکیار در زمان برگزاری و حضور نیروی حراست یا انتظامی در تمام مدت برگزاری مسابقه و ... تعدادی از شرایط میزبانی این مسابقات است.

گفتنی است در لینک زیر می توانید شرایط کامل میزبانی از مسابقات لیگ آیندگان را مشاهده کنید.

اخبار مرتبط