اطلاعیه

🔴تیم ملی هندبال جوانان ایران در مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا در گروه B با تیم‌های کویت و چین همگروه شد🔴 تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان آسیا در گروه A با عراق و هند همگروه شد🔴

کد مطلب: 2816

آغاز به کار سومین گردهمایی دو روزه مدرسان مربیگری هندبال ایران

آموزش

شنبه, 06 آبان 1402 13:00

سومین گردهمایی دو روزه مدرسان مربیگری هندبال ایران آغاز به کار کرد.

آغاز به کار سومین گردهمایی دو روزه مدرسان مربیگری هندبال ایران بزرگنمایی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، سومین گردهمایی مدرسان مربیگری هندبال ایران با حضور 57 نفر از مدرسان مربیگری هندبال ایران در مرکز آموزش آکادمی ملی المپیک آغاز به کار کرد. 

علیرضا پاکدل، رییس فدراسیون هندبال در ابتدای این گردهمایی با بیان اینکه باید علم هندبال را بروزرسانی کنیم، گفت: هم اکنون در نیمی از استان‌های کشورمان مدرس مربیگری هندبال داریم و باید برای توسعه هندبال از این ظرفیت استفاده کنیم.

وی افزود: در یکی دو سال اخیر پایگاه داده تحت وب به نام « هندبال من» راه‌اندازی کردیم که تمام داده و اطلاعات ورزشکاران، مربیان، داوران، تیم‌های باشگاهی و ... در آن ثبت شده و در واقع یک  بانک اطلاعاتی به روز است. با راه‌اندازی این پایگاه صدور گواهینامه ها که پیش از آن بصورت دستی صورت می‌گرفت و مدت‌ها زمان می‌برد، سرعت گرفته و همچنین ساز و کار‌های پیشرفته خوبی برای جمع‌آوری داده‌های مرتبط با رشته هندبال دارد.